S ANTIPROSTATEM HURÁ ZA HOLKAMA!

Kopřiva, žihlava, žahavka - urtica urens. Kdo by ji neznal? V trávníku nezničitelný plevel, na louce mocná bylina. Pěkně pálivá. Roste po celém světě, tedy kromě tropických zemí. V Evropě ji známe doslova všichni - roste na rumištích, v příkopech, v křovinách, u cest a plotů, všude tam, kde žije člověk.

Kopřiva je od "hlavy až k patě" celá léčivá. Největší sílu má na jaře, proto je vhodné ji nasbírat do 15. května ještě před květem. To má nejvíc vitamínu C, beta-karotenu a dalších minerálních látek. Kopřivu můžeme sbírat klidně po celý rok - podle přísloví: mráz kopřivu nespálí. Ale v rukavicích a v holinkách! Anebo bez nich, pokud si chcete poléčit revma či dnu.
PROČ KOPŘIVA?
Proč se tady vlastně rozepisuji tak básnicky o kopřivě? Je to čistička krve a má významný vliv na správné fungování močového i pohlavního ústrojí. Když toto nádobíčko nefunguje, říkáme tomu PROSTATA. Pánové, zbystřete! Je zde řešení - bylina, obyčejná nebo snad kouzelná, je to kopřiva, která vás zbaví problémů s prostatou!
Nejcennější látky vytažené z kořene kopřivy jsou procesem mikronizace zpracovány do formy přírodní tabletky a tak vznikl doplněk stravy pod názvem ANTIPROSTAT.
Jen pro připomenutí: Rostliny určené pro výrobu ANTIPROSTATU jsou pěstovány na ekologicky čistých plantážích a tudíž neobsahují žádné chemické látky. Pro svou vysokou kvalitu splňuje produkt podmínky pro vystavení mezinárodního certifikátu jakosti. ANTIPROSTAT je na českém trhu již více jak 25 let a je o něj stále větší zájem.
JEŠTĚ MALIČKOST - STRAVA
Ptáte se, co má prostata společného se stravou? Hodně! Nedávno jsem se dočetla v knize od Tomáše Kašpara s "romantickým" názvem "Nespěchejte do rakve" toto zajímavé zjištění: nevhodné stravování způsobuje ve střevech usazování škodlivých bakterií a plísní. Ty se pak rozšiřují do celého těla skrze střevní stěnu. A protože prostata se dotýká konečníku, tyto "potvůrky" proniknou hravě lymfatickou cestou přímo do ní. Prostata se je snaží zlikvidovat zánětem, ale potvůrky se množí náramně rychle, proto vzniká chronický zánět a prostata "opuchne", což postupně zaškrtí močovou trubici. A postupem času vzniká další již závažnější problém a to rakovina prostaty!
Z toho jasně vyplývá závěr, že je nutno dbát na konzumaci potravy zásaditého charakteru a z těla eliminovat kyselé prostředí. Naši předkové dodržovali křesťanské půsty, dneska se půsty vrací zpět, ale ty mají na paměti již charakter zdravotní, tedy očista organizmu, tzv. detoxikace se zaměřením právě na překyselení těla. Na toto téma se dneska píše hodně, proto se o tom tady nebudu rozepisovat.
SEČTENO - PODTRŽENO
Takže moje rada zní: Pánové, neseďte s brambůrkami na seznamkách na počítačích! Oprašte kola, skútry, vlastní nohy, odhoďte stud a hurá za holkama, ať se vám problémy s prostatou vyhýbají! A pokud se vám nepodaří žádnou "ulovit", tak si aspoň nasbírejte kopřiv a uvařte si čaj nebo připravte kopřivový špenát. Výsledek bude stejně pozitivní: výletem si pročistíte hlavu a přípravou kopřiv si vyčistíte krev. Prostata Vám za to poděkuje, že nádobíčko bude zase správně fungovat!

Nepřístupná a pálivá kopřiva v jedné tabletě ANTIPROSTATU je nezbytným doplňkem Vaší domácí zelené lékárny.