Stres je nebezpečný nepřítel

Za poslední léta se zejména díky internetu prudce zrychlila komunikace. Dnes žijeme podstatně intenzivněji a žel, zaznamenáváme enormní nárůst stresových situací. Protože nás atakují stále častěji a přitom se nevyhýbají ani nižším věkovým kategoriím, zaměřujeme se právě na tyto životní aspekty.

Naše produkty se řadí do kategorie doplňků stravy. Jsou zhotoveny z bylinek, vypěstovaných na vybraných ekologických plantážích a tudíž neobsahují žádné chemické přísady. Bylinky se do konečné podoby pastilky zpracovávají prostřednictvím moderní technologie, tzv. mikronizace. Melou se na mimořádně malé částice, díky kterým si uchovávají ty nejlepší fytochemické vlastnosti a zároveň zvyšují svou léčivou účinnost. Proto také splňují podmínky pro vystavení certifikátu jakosti ISO 9001 a veškeré normy platné pro tyto výrobky v České republice.

Pár řádek z historie...

Inženýr Petr Horzyk vzpomíná na začátky firmy WACHO: 
"Společnost jsme založili 8. března 1991 (na MDŽ) v době velkého nadšení po "sametové revoluci". Byli jsme na to čtyři a název firmy jsme převzali z počátečních písmen našich příjmení. Nezkušení, ale plní nadšení jsme se vrhli do práce a začali podnikat, v čem se dalo - od železa, přes potraviny, léky, průmyslové sklo až po vedení cestovky. Jak běžel čas a tříbil naše charaktery, tak jsme postupně zjišťovali firemní priority. Ze všech aktivit jsme se zaměřili na dodávky skla, léků a prodej bylinných přípravků. V lécích a doplňcích stravy jsme jich registrovali přes šest desítek. Žel, ze skla a léků jsme museli rezignovat kvůli vstupu zahraničního kapitálu do konkurenčních firem, které nemilosrdně diktovaly nové podmínky a neúnosné ceny.

Ale bylinkám, těm jsme zůstali věrní do dnešního dne. Je to už hezkých sedmadvacet let. Z původních čtyř spolumajitelů jsem zůstal poslední mohykán..."

Aktuálně...

"V roce 2018 jsme obdrželi certifikát Bisnode AAA. Historie tohoto nezávislého ratingu firem sahá až do roku 1908. Co znamenají tři "áčka" pro obchodní partnery? Signál, že jednají s prověřenou společností nejvyšších kvalit. Díky mezinárodnímu přesahu je Wacho vhodnou volbou pro firmy mající obchodní partnery nejen v České republice, ale v celé Evropě." 

 Foto: Stanislav Juga

Naše doplňky stravy jsou známy v mnoha zemích světa. Na český trh je dodáváme více než dvacet let prostřednictvím lékárenských velkoobchodů. Snažíme se tak držet tradici starých slovanských národů, které měly od pradávných dob úzké spojení s Matkou Přírodou.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky